SWOOD Quickstart

Quickstart je modul pro snadné zahájení prací v aplikaci SWOOD v českém (slovenském) lokálním prostředí. Kromě lokálních knihoven a propojení na lokální dodavatele přináší také vylepšené výstupy (opět s ohledem na nejpoužívanější stroje a software v našem prostředí). Je také ideálním základem pro standardizaci prací a tvorbu vlastních knihoven. Významná jsou také vylepšení ve výstupní dokumentaci a specifických výstupech.
SWOOD Quickstart

Hlavní výhody řešení

Ikona
Knihovny a standardy pro české prostředí
Ikona
Ideální základ pro vlastní knihovny
Ikona
Vylepšení výstupní dokumentace
INSTALAČNÍ BALÍČEK | SWOOD Quickstart

INSTALAČNÍ BALÍČEK

Instalátor Quickstart (dále jen „QS“) rozbalí knihovní prvky do patřičných složek, které jsou následně dostupné v prostředí SOLIDWORKS. Další funkcí instalátoru je možnost instalace nejnovější verze doplňkového modulu SWOOD. QS optimalizuje samotné nastavení softwaru SOLIDWORKS pro nejefektivnější práci v tomto prostředí.

 

ČESKÉ KNIHOVNY | SWOOD Quickstart

ČESKÉ KNIHOVNY

QS přidává české knihovny k originálním knihovnám SWOODu a knihovny přizpůsobené pro české uživatele. Knihovna panelů (dílců) obsahuje stolové, tvarové a krycí desky včetně výkresové dokumentace a  obrábění na každém z těchto prvků. V knihovně „Rámů“ najdeme základní typy známých korpusů s možností dalších změn. Nejpoužívanější kování a spojovací prvky na tuzemském trhu (zásuvky, závěsy, kolíky, excentry apod.) jsou rovněž implementovány v instalaci QS.

V knihovnách materiálů a hranovacích pásek najdeme dekory ve všech vyráběných tloušťkách od výrobců Egger, Kronospan a DDL. 

HTML DOKUMENTACE A DALŠÍ VÝSTUPY | SWOOD Quickstart

HTML DOKUMENTACE A DALŠÍ VÝSTUPY

Přehledný výstup ve formátu HTML slouží pro prohlížení nebo pro tisk graficky uspořádaného zobrazení. Toto rozhraní zobrazuje přehledně jednotlivé kusovníky i informace o daném projektu. Dále je možné nahlédnout do výpisů materiálů, hranovacích pásek a kování pro danou zakázku.

Mezi další výstupy, které QS automaticky generuje, patří výkresová dokumentace nebo 3D model ve formátu eDrawings či 3D PDF. Kusovník lze importovat do softwaru Optimik.

 

 

 
Školení

Podívejte se na aktuální nabídku.

  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.