SWOOD Design

Pomocí aplikace SWOOD Design lze navrhovat nábytek, jeho nejrůznější sestavy a rozměrové varianty. K tomu se používají knihovní prvky, desky (s kontrolou směru vláken a tloušťky), spojovací prvky, ale také další kování, mechaniky např. šuplíků od různých dodavatelů, povrchové materiály (lamino, dýha) a další. Vše probíhá poloautomaticky, díly se samy přizpůsobují rozměrům nebo nacházejí správné vzdálenosti. Snadno zaměníme dva šuplíky za tři, zmenšíme dvířka, nebo vložíme celou sestavu kování od dodavatele. Návrhy z připravených knihoven se zpracovávají intuitivně systémem „drag & drop“.
SWOOD Design

Hlavní výhody řešení

Ikona
Plná integrace v SOLIDWORKS
Ikona
Zvýšení produktivity
Ikona
Posílení odbornosti / know-how
Ikona
Řízení společné práce
Ikona
Snadná komunikace
Ikona
Zkrácený návrhový cyklus

SWOOD Design - Představení

PANELY | SWOOD Design

PANELY

Panel je základní stavební díl SWOODu. Má svoje vlastnosti jako rozměry (DÉLKA, ŠÍŘKA a TLOUŠŤKA), materiál a v případě potřeby pásky hran. Je možné vytvořit libovolný počet panelů, s různými vlastnostmi i výkresy. Tyto panely použijete pro modely skříněk nebo přímo při implementaci.

 

KORPUSY | SWOOD Design

KORPUSY

Korpus je jako sestava SOLIDWORKSu s rovinami, které definují oblast kvádru-rámu. Pro vytvoření korpusu používáme SWOODPanely z knihovny, které mají definován materiál, orientaci, pásky hran a výkres. Následně pro spojení korpusu použijeme spojovacích prvky, které jednoduše  funkcí „drag & drop“ aplikujeme z knihovny na styčnou plochu vybraných prvků. 

 

SPOJOVACÍ PRVKY | SWOOD Design

SPOJOVACÍ PRVKY

Knihovna inteligentních prvků pro spojení panelů a dalších dílců způsoby tradičními (dlab, čep, cinkový spoj) nebo mechanickými (excentry, lamely, kolíky, cabineo, lamello invis apod.).

 

SWOODBOX | SWOOD Design

SWOODBOX

SWOODBox je sestava parametrických prvků, které je možné pouhým přetažením vložit například do korpusu. To umožňuje vytvářet velké množství konstrukčních variant a následně jejich snadnou úpravu nebo změnu. Umožňuje sestavit nábytek s pomocí prvků (dvířka, zásuvky, police...) včetně kování, které automaticky tvoří vrtání pro následné výstupy do výroby.

 

PÁSKY HRAN | SWOOD Design

PÁSKY HRAN

Knihovna pásek hran SWOOD obsahuje ABS hrany od výrobců Hranipex, Egger. Samozřejmostí je možnost si vytvářet vlastní pásky hran. Velkou výhodou pásek hran je definování tloušťky hran včetně následného předfrézování na CNC/olepovačce hran. Docílíme nejpřesnějších rozměrů pro následný výstup kusovníku, který se nahraje do nářezového centra.

 

KNIHOVNA MATERIÁLŮ | SWOOD Design

KNIHOVNA MATERIÁLŮ

Knihovna materiálů SWOOD obsahuje velkoplošné materiály pro výrobu nábytku (LTD, HDF, MDF, HPL, dýhy, překližované materiály apod.) od výrobců Egger, Kronospan, DDL, Kaindl atd., s možností tvorby vlastních materiálů.  Pro technologii lepení materiálů jsou také dostupné materiály složené z více vrstev, kdy je možné každé vrstvě definovat nadmíru pro následné obrábění.

 

KUSOVNÍKY A DOKUMENTACE | SWOOD Design

KUSOVNÍKY A DOKUMENTACE

Kusovníky jsou nejdůležitějšími výstupy pro následnou výrobu. Můžete automaticky generovat kusovníky na nářezová centra jak pro čistý rozměr, tak i kusovníky pro dílce, které se skládají z více vrstev a mají přídavek na následnou technologickou operaci (dýhování, laminátování apod.). Dále máte možnost tvorby kusovníku s kováním (objednací čísla výrobců, dodavatelů, skladové číslo, počet kusů apod.). Nedílnou součástí je kusovník (resp. šablona) pro tvorbu samolepicích štítků, které mohou obsahovat nespočet informací k danému dílci. 

 

Podívejte se také na produkt HottScan, skener pro zaměření místností a budov.

Ke stažení
Školení

Podívejte se na aktuální nabídku.

  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.