Kariéra

Jak se vyvíjela naše společnost SolidVision?
Na začátku nás bylo 6 nadšenců, kteří pracovali v oblasti CAD a PDM. Protože jsme věřili, že SOLIDWORKS je jedinečný produkt, pustili jsme se
do toho. Vždy jsme se snažili dívat dopředu. Naše nadšení pro moderní průmyslové 3D technologie  neustále rostlo a sílilo. Rozšířili jsme naši nabídku o řešení SolidCAM, potom také o služby 3D skenování, špičkové obrábění a řadu technologií včetně nejmodernějších cloudových nástrojů, které dohromady vytvářejí celý ekosystém pro rychlejší a pohodlnější navrhování úspěšných produktů v mnoha odvětvích. 
Jako bývalí konstruktéři jsme toužili po konstrukční kanceláři, splnili jsme si své klukovské sny a máme vlastní výrobu se špičkovými obráběcími stroji. A nejen to, sami navrhujeme a vyrábíme speciální frézky.
 
A jak vypadá naše firma po 20 letech?
Máme 5 kanceláří po celé republice. V Brně nás najdete ve vlastní budově v Líšni, v Praze na Záběhlickém zámku, naše pobočky jsou také v Hradci Králové, Krnově a Zlíně. Nezbytná technická podpora pro naše zákazníky sídlí v Šumperku. Pracuje pro nás více než 100 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, jak v SolidVision, tak v jejích dceřiných společnostech. Věříme, že pomocí zmíněných technologií vytváříme lepší a kvalitnější výrobky, optimalizujeme výrobní procesy, a tím tvoříme lepší svět. 

Chcete jít do toho s námi? Podívejte se na aktuální pozice:

 

Baví Tě svět IT a rád se učíš novým věcem? Přidejte se k nám jako Konzultant HELIOSu!
Hledáme kolegu či kolegyni na pozici SENIOR .NET DEVELOPER do naší kanceláře v Brně.
Hledáš výzvu? Vyjednávání je pro tebe koníček? Chceš si rozšířit obzory a poznat zajímavé lidi? Tak potom je práce obchodního manažera přesně pro tebe.
Chcete pracovat se špičkovými systémy v oblasti CAD/CAM? Hledáte zajímavou a rozmanitou pracovní náplň, v přátelském kolektivu strojařů-techniků? Pak Vás rádi přivítáme mezi námi!
V současné době rozšiřujeme tým technické podpory v naší kanceláři v Šumperku.
A product that has a purpose and a mission? We are looking for a Sales and Business Development manager for our SLV EDU school milling machines. These are unique machines for schools that have prepared hundreds of young talents for apprenticeships.
V současné době z důvodu stálého růstu naší společnosti rozšiřujeme náš tým obchodníků a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodníka.
Stále rosteme a hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Inside Sales.

Nenašli jste?

V případě, že Vás žádná z aktuálně nabízených pozic nezaujala, ale přesto máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete svůj životopis na adresu: kariera@solidvision.cz, budeme Vás kontaktovat v případě vhodné pracovní pozice.

Budujte s námi naši vizi

Jsme SolidVision. Máme dlouholetou historii a více než 70 spokojených zaměstnanců. Přijďte se k nám podívat!

více o nás
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.