Kariéra

Jak se vyvíjela naše společnost SolidVision?
Na začátku nás bylo 6 nadšenců, kteří pracovali v oblasti CAD a PDM. Protože jsme věřili, že SOLIDWORKS je jedinečný produkt, pustili jsme se
do toho. Vždy jsme se snažili dívat dopředu. Naše nadšení pro moderní průmyslové 3D technologie  neustále rostlo a sílilo. Rozšířili jsme naši nabídku o řešení SolidCAM, potom také o služby 3D skenování, 3D tisk, špičkové obrábění a řadu technologií včetně nejmodernějších cloudových nástrojů, které dohromady vytvářejí celý ekosystém pro rychlejší a pohodlnější navrhování úspěšných produktů v mnoha odvětvích. 
Jako bývalí konstruktéři jsme toužili po konstrukční kanceláři, splnili jsme si své klukovské sny a máme vlastní výrobu se špičkovými obráběcími stroji. A nejen to, sami navrhujeme a vyrábíme speciální frézky.
 
A jak vypadá naše firma po 20 letech?
Máme 5 kanceláří po celé republice. V Brně nás najdete ve vlastní budově v Líšni, v Praze na Záběhlickém zámku, naše pobočky jsou také v Hradci Králové, Krnově a Zlíně. Nezbytná technická podpora pro naše zákazníky sídlí v Šumperku. Pracuje pro nás více než 100 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, jak v SolidVision, tak v jejích dceřiných společnostech. Věříme, že pomocí zmíněných technologií vytváříme lepší a kvalitnější výrobky, optimalizujeme výrobní procesy, a tím tvoříme lepší svět. 

Chcete jít do toho s námi? Podívejte se na aktuální pozice:

 

Hledáš práci snů? Snil/a si někdy o tom, že bude firma, kde si uděláš kompletní IT podle sebe? Pokud ano, tak my jsme ta firma, co Ti ten sen může splnit!
Hledáme posilu do našeho týmu 3D skenování.
Do našeho EDU oddělení hledáme nového zapáleného člověka. Tak mrkni na inzerát - třeba si to právě ty!
Máme dlouhodobou tradici ve spolupráci se školami všech stupňů, kterou je potřeba dále odpovědně rozvíjet. Proto hledáme právě specialistu vzdělávání.
Do našeho PLM týmu v Hradci Králové hledáme šikovného člověka s přehledem v IT otázkách.
Hledáme nového obchoďáka. Možná si to právě ty!
Lákají Tě nové výzvy? S námi otevřeš dveře k novým obchodním horizontům!
Máš zájem pracovat se špičkovými systémy v oblasti CAD/CAM? Hledáš zajímavou a rozmanitou práci v super kolektivu? Pak Tě rádi přivítáme mezi námi!
V současné době rozšiřujeme tým technické podpory v naší kanceláři v Šumperku.
V současné době z důvodu stálého růstu naší společnosti rozšiřujeme náš tým obchodníků a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodníka.
Stále rosteme a hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Inside Sales.

Nenašli jste?

V případě, že Vás žádná z aktuálně nabízených pozic nezaujala, ale přesto máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete svůj životopis na adresu: kariera@solidvision.cz, budeme Vás kontaktovat v případě vhodné pracovní pozice.

Budujte s námi naši vizi

Jsme SolidVision. Máme dlouholetou historii a více než 70 spokojených zaměstnanců. Přijďte se k nám podívat!

více o nás
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.