3D Skenery

Naše oddělení 3DSCAN má více než 10letou praxi v oboru 3D skenování. Zákazníkům pomáháme nejenom nalézt nejvhodnější 3D skener, ale i úspěšně začlenit tuto technologii do firemních procesů. V našem portfoliu nechybí ani CT skenery pro podrobnou analýzu vlastností dílů. Samozřejmostí je i možnost zaškolení obsluhy na všechny námi dodávané skenery a softwary. Lze využít také našich zkušeností formou zakázkového 3D skenování.

Jelikož je oblast 3D skenování velmi rozsáhlá, má oddělení 3DSCAN své internetové stránky www.3d-skenovani.cz, na kterých najdete podrobné informace o nabízených technologiích a službách.

Rozdělení 3D skenerů

Spolehlivé 3D skenery za dostupnou cenu | 3D Skenery

Spolehlivé 3D skenery za dostupnou cenu

Tyto skenery jsou určeny pro uživatele, kteří nepotřebují pro své potřeby kupovat nejpřesnější a nejrychlejší 3D skenery na trhu. Za nízké pořizovací náklady uživatel získá spolehlivý 3D skener s mnoha užitečnými nástroji a garantovanými technickými parametry.

Nabízené produkty: 3D skenery peel3D

3D skenery pro vzdělávání | 3D Skenery

3D skenery pro vzdělávání

Program Creaform ACADEMIA je určen pro všechny školy a vzdělávací instituce, které by rády zařadily do své výuky 3D skenování, reverzní inženýrství (RE – reverse engineering) a kontrolu kvality (QC – quality control).

Nabízené produkty: 3D skenery ACADEMIA   

Přesné profesionální 3D skenery | 3D Skenery

Přesné profesionální 3D skenery

Profesionální 3D skenery zaručují maximální přesnosti měření od 0,025 mm dle typu a větší komfort práce se samotným zařízením. Tyto 3D skenery se používají pro reverzní inženýrství, kontrolu kvality a další přesnější aplikace. Například v automobilovém průmyslu, letectví, při výrobě přesných dílců a v mnoha dalších oborech.

CT skenery | 3D Skenery

CT skenery

Výpočetní tomografie  (CT) využívá rentgenové záření a umožňuje velmi přesné 3D skenování, včetně opticky nepřístupných oblastí. Nalézá uplatnění v metrologii a kontrole (NDT), zejména při detekci vnitřních materiálových vad, analýz vnitřní struktury materiálu a simulacích.

Nabízené produkty: tomografy EasyTom S, EasyTomUltraTom

Rychlé 3D skenování | 3D Skenery

Rychlé 3D skenování

Tyto 3D skenery jsou vhodné pro odvětví, kde potřebujeme velmi rychle naskenovat objekt s přesností od 0,08 mm. HandySCAN SILVER bezproblémově skenuje většinu povrchů díky modrým laserovým paprskům. 3D skener Go!SCAN SPARK uživatelům nabízí naskenování povrchu včetně barevné textury. Své místo tyto skenery nachází při reverzním inženýrství, slévárenství, vývoji produktů archeologii a v mnoha dalších oblastech.

Nabízené produkty: 3Dskener Go!SCAN SPARK, HandySCAN SILVER 

 

Automatizovaná kontrola dílů | 3D Skenery

Automatizovaná kontrola dílů

Robotické 3D skenování umožňuje provádět nepřetržitou kontrolu dílů v sériové výrobě. Tato zařízení mohou být jako samostatné pracoviště, nebo se dají integrovat do již běžící výrobní linky. Nabízíme jak pracoviště na klíč, tak i otevřená řešení s možností vlastního přizpůsobení.

Nabízené produkty: CUBE-R, Cobot MetraSCAN-R, MetraSCAN-R

 

Skener pro zaměřování vnitřních prostor budov | 3D Skenery

Skener pro zaměřování vnitřních prostor budov

Hottscan je špičkový 3D skener pro zaměřování vnitřních prostor budov. Je navržený pro maximální jednoduchost práce. Během dvou minut dokáže zaměřit místnost, vytvořit panoramatickou fotografii o vysokém rozlišení a pomocí laseru naměřit referenční body, které později slouží pro tvorbu modelu místnosti či jiného objektu.

Nabízený produkt: Hottscan 

Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.