O společnosti SolidVision

Jsme největší autorizovaný prodejce řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice. Nabízíme komplexní PLM řešení postavené na platformě SOLIDWORKS s více než desítkou produktů. Samozřejmou součástí našeho řešení jsou špičkové předprodejní i poprodejní služby, široké technické zázemí čítající několik desítek lidí. Další významnou oblastí naší působnosti jsou také produkty a služby 3D skenování a kontroly.

 
O společnosti SolidVision

Nyní

V současné době má SolidVision v šesti kancelářích v České republice více než 70 zaměstnanců, včetně samostatného oddělení technické podpory, které je pro naše zákazníky k dispozici v pracovních dnech. 

2015

V roce 2015 jsme zahájili provoz výroby v Brně - Slatině. 

2011

Začátkem roku 2011 jsme zakoupili a zrekonstruovali budovu v Brně-Líšni, která je od té doby naším sídlem. Kromě kancelářských prostor máme k dispozici jednací místnosti, dvě plně vybavené školící učebny a přednáškový sál s kapacitou pro 50 osob.

2009

Do roku 2009 jsme vybudovali síť poboček, které poskytují služby a konzultace po celé České republice.

2005

V roce 2005 jsme se přestěhovali do nových prostor v Brně-Černých Polích. Naši činnost jsme rozšířili o konstrukční kancelář a oddělení 3D skenování.

2003

V roce 2003 se naše společnost stala distributorem CAM systému SolidCAM. Spolu s produkty PDM/PLM a Simulation se naše nabídka rozšířila na unikátní, komplexní PLM řešení (Product Lifecycle Management) postavené na jediné, kompaktní a velice výkonné platformě - na systému SOLIDWORKS.

2002

Společnost SolidVision, s.r.o. vznikla v březnu 2002 jako ryze český, moderní a flexibilní dodavatel komplexního 3D CAD řešení postaveného na platformě SOLIDWORKS. Lidé, kteří se na vzniku naší společnosti podíleli, měli za sebou desetileté zkušenosti v oblasti CAD systémů a mnozí z nich byli dokonce u začátků prodejů prvních licencí SOLIDWORKS v České republice.

SolidVision

Máte zájem o více informací?

Po celé České republice máme pět poboček. Najděte si tu nejbližší pro vás.

Kontakty
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.