CNC řezání drátem

DCAMCUT je plně integrovaný CAM pro drátové řezání v SOLIDWORKS. DCAMCUT nabízí možnost provádět jakoukoliv operaci drátového řezání přímo na 3D modelu, ačkoliv mu není cizí ani práce s plochami nebo skicou. To eliminuje mnohé nepříjemné a časově náročné kroky, jako je např. odvození kontur řezem skrz obrobek nebo ruční protahování ploch za stejným účelem. Ve většině případů je schopen rozpoznat správnou geometrii zcela automaticky.

 

 

Hlavní výhody řešení

Ikona
Plná integrace v SOLIDWORKS
Ikona
Intuitivní ovládání
Ikona
Posílení odbornosti / know-how
Ikona
Inteligentní šablony drag & drop
Práce podle šablon | CNC řezání drátem

Práce podle šablon

Pomocí unikátní technologie šablon lze uložit všechny hotové strategie obrábění ve formě katalogu a pak je znovu kdykoliv použít na jiných modelech. Do šablon si DCAMCUT ukládá všechny potřebné parametry a technologie, které potřebuje pro daný stroj. Tím se značně snižuje práce při programování a minimalizují se ruční chyby. Programy mohou být připravené i v řádu několika vteřin.

 

Technologie podle stroje | CNC řezání drátem

Technologie podle stroje

Pro definici řezání používá DCAMCUT knihovny převzaté přímo z konkrétních strojů. Zvolíte-li si na začátku práci například se strojem FANUC, najdete v softwaru DCAMCUT vše, jak jste na stroji zvyklí. Díky vlastnostem postprocesoru budete vědět, že žádané operace jsou na stroji opravdu možné.

 

Pokročilé funkce | CNC řezání drátem

Pokročilé funkce

4osé kapsování (destrukční řez, i částečný), objemová simulace, případně simulace celých strojových skupin. DCAMCUT stejně snadno naprogramuje jednodušší stroj nebo moderní víceosá drátořezová centra – lze plně využít výhod funkcí stroje s kyvným a otočným stolem. Obrobek můžete obrábět v jednom ustavení nebo souvisle z více stran. To zaručuje mnohem větší přesnost a také odolný pracovní proces na stroji.

 

Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.