SolidCAM simulace

Kontrola generovaných drah nástroje je nedílnou součástí CAM programů. Zejména u komplikovanějších strojů je nezbytné se zorientovat kvůli realistickému pohledu a kvůli kolizním kontrolám. SolidCAM disponuje velkou řadou specificky zaměřených simulačních modulů, které umožňují uživateli získat potřebnou jistotu před spuštěním programu na stroji.
SolidCAM simulace

Hlavní výhody řešení

Ikona
Kontrola obrábění před spouštěním na stroji
Ikona
Kompletní kolizní kontrola
Ikona
Speciální moduly pro každou úlohu
Standardní simulační moduly | SolidCAM simulace

Standardní simulační moduly

Každá licence SolidCAMu obsahuje simulační moduly, které poskytují kontrolu nad všemi obráběcími operacemi ještě před generováním NC programu a jeho spuštěním na CNC stroji. Sada nástrojů je dostatečně široká, aby obsáhla nejrůznější úlohy a umožnila přehlednou a spolehlivou kontrolu programu.

 

Nový simulační modul SolidCAM | SolidCAM simulace

Nový simulační modul SolidCAM

Od verze 2020 je k dispozici moderní, výjimečně kvalitní nástroj, který prakticky nahrazuje funkčně všechny starší moduly kromě simulace stroje. Poradí s kolizemi nástroje s upínači, držáky, zaznamená obrábění ve větší hloubce, než umožňuje nástroj, hlídá kolize držáku nástroje a varuje před zabouráním rychloposuvem. Umožňuje měření i zpětnou kontrolu dráhy.

 

Simulace stroje | SolidCAM simulace

Simulace stroje

SolidCAM umožňuje definovat kompletně stroj pro skutečně věrohodnou a bezpečnou simulaci. Kontroluje kolize všech součástí CNC stroje, což je zvláště užitečné u komplikovaných 4osých a 5osých operací a u kombinovaných soustružnicko-frézovacích operací. Simulace stroje nabízí simulaci celé kinematiky, podporuje simulaci všech operací soustružení a frézování i u těch nejsložitějších SWISS-type strojů. Jsou podporovány všechny cykly a pohyby,  spolu s úplnou grafikou součástí stroje a pomocných zařízení, jako je koník, luneta nebo třeba sonda.

 

 

 
Ke stažení
Školení

Podívejte se na aktuální nabídku.

  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.