Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator je role určená pro centralizovanou týmovou spolupráci a nabízející zabezpečené ukládání a sdílení dat, včetně ukládání a prohlížení 3D dat, přizpůsobitelné ovládací panely, virtuální komunity a další funkce v rámci webového prohlížeče. Jedná se o základní a vstupní roli do platformy 3DEXPERIENCE, soustředěnou na spolupráci, komunikaci a prohlížení dat.
Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator - Představení

Klíčové přínosy role Collaborative Business Innovator

Data bezpečně a přehledně na cloudu | Collaborative Business Innovator

Data bezpečně a přehledně na cloudu

Nahrávejte své návrhy do platformy 3DEXPERIENCE, buď přímo ze SOLIDWORKS, nebo manuálně a díky aplikaci 3DDrive je mějte vždy po ruce, ať už jste na cestách, nebo v kanceláři.

S pomocí sémantického vyhledávače můžete v datech vždy přesně a kontextuálně vyhledávat. Všechna vaše data jsou indexována a automaticky označena, což Vám umožní rychle najít a načíst data na mobilním zařízení nebo počítači.

Samotná data jsou zabezpečena na vysoké úrovni, splňující světově uznávané průmyslové standardy, jako například ISO, NIST apod..

Rychlá, bezproblémová vizualizace Vašich dat | Collaborative Business Innovator

Rychlá, bezproblémová vizualizace Vašich dat

Podporována je široká škála CAD a kancelářských formátů a díky 3DPlay je možné je vždy prohlížet přímo v prohlížeči.

Vizualizujte Vaše data kdykoliv a odkudkoliv, na jakémkoli zařízení, bez potřeby specializovaných nástrojů CAD a bez nutnosti stahování jakýchkoli zásuvných modulů.  Podporována je široká škála CAD a kancelářských formátů a díky 3DPlay je možné je vždy prohlížet přímo v prohlížeči.

Explodujte sestavy, přibližujte, posouvejte a otáčejte návrhy. Pohybujte se po struktuře 3D sestavy, abyste mohli zvýrazňovat, řezat, měřit, popisovat a komentovat nad 3D daty.

Efektivní a transparentní spolupráce | Collaborative Business Innovator

Efektivní a transparentní spolupráce

Spolupracujte se svým týmem pomocí veřejných nebo soukromých komunit, vyměňujte si informace a sdílejte nápady. Zadávejte a spravujte úkoly přímo z komunit. Zapojte se do trvalých konverzací v reálném čase a obohaťte interakce o audio a videohovory. Publikujte obsah do libovolné komunity přímo z aplikace 3DDrive a prohlížejte díky 3DPlay a vždy spolupracujte nad tvořeným obsahem.

Spravujte svá oznámení a dostávejte upozornění v reálném čase o důležitých aktivitách. Zvolte si, kdy a jak chcete oznámení dostávat a zůstaňte vždy v obraze.

Ke stažení
Školení
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.