Simulace NC kódu

EUREKA G-Code je nástroj pro spolehlivé ověření procesů u výrobních CNC strojů a robotů v předvýrobní fázi.  Vytváří kompletní digitální repliku skutečného stroje a zpracovává stejný NC program, jako poběží na skutečném řídicím systému. EUREKA je dodávána jako samostatný externí simulátor pro frézovací a soustružnická CAM řešení. Simulátor disponuje přímou návazností na většinu známých CAM systémů.

 

 

Hlavní výhody řešení

Ikona
Plynulá návaznost na CAM systémy
Ikona
Přesná kontrola G-kódu
Ikona
Ruční editace s okamžitou kontrolou
Ikona
Zvýšení produktivity
Ikona
Posílení odbornosti / know-how
EUREKA G-CODE | Simulace NC kódu

EUREKA G-CODE

Podporuje všechny druhy kinematiky a přesně emuluje všechny nejrozšířenější CNC řídicí systémy jako je Fanuc, Siemens, Heidenhain, Okuma, Mori Seiki, Mazak, Fidia, Selca, Osai, Num a další. Odebírání materiálu je simulováno v reálném čase spolu se spolehlivou detekcí kolizí. Eureka poskytuje kompletní 3D simulaci stroje ze zdrojového NC programu v jednoduchém a intuitivním grafickém prostředí.

 

Hlavní vlastnosti Eureky | Simulace NC kódu

Hlavní vlastnosti Eureky

  • Simulace vícekanálových soustružnicko-frézovacích strojů
  • Simulace výměny nástroje, výměny obráběcí hlavy, výměny palet, pohyb různých doplňkových zařízení a vícenásobných vřeten či vícekanálových strojů.
  • Umožňuje i aditivní či hybridní simulaci.
 

Provázanost s CAM | Simulace NC kódu

Provázanost s CAM

Rozhraní pro nejznámější CAM systémy jako SolidCAM, InventorCAM, ALPHACAM, CAMWORKS, CIMATRON, CREO, EDGECAM, FEATURECAM, GIBBSCAM, GO2CAM, MASTERCAM, POWERMILL, PRO-MANUFACTURING, TDM, TEBIS, VISI, WINTOOL, WORKNC, ZW3D.

 

EUREKA Mobile | Simulace NC kódu

EUREKA Mobile

Eureka Mobile je aplikace, díky které lze ověřovat simulace na libovolném mobilním přístroji. Kromě simulace pohybu poskytuje Eureka Mobile analýzy a hlášky o všech případných kolizích či problémech zjištěných při simulaci. Aplikace Eureka Mobile je k dispozici pro iOS a Android a rovněž jako samostatná aplikace Windows.

 

Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.