SLUŽBY PDM

Problematika správy dat a dokumentace není jednoduchá a pro její úspěšné zavedení jsou nutné specifické znalosti a zkušenosti. Navíc každá organizace pracuje vlastním způsobem, má vlastní standardy a osvědčené postupy. Systém pro správu dat a dokumentů zkrátka není jednoduchá aplikace, kterou stačí „vybalit z krabice“. K produktům z kategorie správy dat a dokumentů proto nabízíme škálu služeb, které našim zákazníkům umožní využít potenciál nakoupených technologií.
SLUŽBY PDM

Hlavní výhody řešení

Ikona
Profesionální přístup
Ikona
Spolehlivost a rychlost
Ikona
Projekty řízeny projektovým manažerem
Ikona
Stabilní a certifikovaný tým zkušených techniků
Ikona
Kvalifikovaná technická podpora
Ikona
Pravidelná údržba všech IT systémů a programů vč. upgradu

Přehled služeb oddělení PDM

Analýza | SLUŽBY PDM

Analýza

Základem úspěšné implementace komplexního řešení správy dat je analýza stávající situace u zákazníka – jeho procesů, organizace práce, používaných dat a systémů. Analýzu nabízíme ve dvou fázích dle potřeb zákazníka:

  • Konzultace proveditelnosti
  • Analýza požadavků a návrh řešení
 
 

Implementace | SLUŽBY PDM

Implementace

Aby nasazení systémů SOLIDWORKS PDM/PLM nebo SOLIDWORKS Manage splnilo cíl - zefektivnění procesů tvorby a správy dokumentace, musí dojít k jejich optimálnímu nasazení - implementaci. Aby byla implementace úspěšná, používáme metodiku, která vychází z našich bohatých zkušeností a ze standardů našeho dodavatele, Dassault Systémes SOLIDWORKS Corp. Každý projekt nasazení SOLIDWORKS PDM/PLM systémů proto sestává z následujících kroků: podrobná analýza, specifikace řešení, vývoj a konfigurace, zkušební provoz, ostrý provoz s rozšířenou podporou. Délka vždy závisí na rozsahu implementace a počtu implementovaných funkcí a úprav.

 

Programování | SLUŽBY PDM

Programování

V případě specifických potřeb našich zákazníků je naše vývojové oddělení schopno nabídnout služby programování doplňků pro SOLIDWORKS PDM a CAD SOLIDWORKS včetně úpravy a skriptů. Díky našim zkušenostem z oblastí CAD a strojního inženýrství můžeme nabídnout vývoj aplikací splňujících požadavky na Průmysl 4.0. 

Školení PDM a Manage | SLUŽBY PDM

Školení PDM a Manage

Používání systémů SOLIDWORKS pro správu dat a dokumentů neklade na uživatele velké nároky. Pro efektivní využívání a zvládnutí pokročilých funkcí je ovšem nezbytné zaškolení. Nabízíme proto základní školení uživatelů, a to buď jako součást projektů implementace PDM, nebo jako individuální školení pro nově přijaté pracovníky firem, které SOLIDWORKS PDM používají. Pro zkušenější uživatele systému nabízíme také školení pro pokročilé. Poskytujeme též školení pro správce PDM, aby si firmy mohly své PDM samostatně spravovat. Školení SOLIDWORKS Manage nabízíme v rámci implementace tohoto systému.

 

 
Ke stažení
Videa
Školení
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.