Byl uvolněn SP5 pro SOLIDWORKS 2021

26.10.2021

Aktualizace (1.11.2021): V SOLIDWORKS 2021 SP5 byla objevena vážná chyba, která se v určitých případech může vyskytnout při vytváření či změně uživatelských vlastností. Z toho důvodu již není SP5 k dispozici s tím, že v nejbližších dnech bude vydán SP5.1. Více viz původní zpráva ze společnosti SOLIDWORKS:

We have identified an issue with SOLIDWORKS 2021 SP5 when modifying or creating a date custom property with pre-2018 custom properties. We have removed SOLIDWORKS 2021 SP5 from our download page. Our Development team is actively working on this and SOLIDWORKS 2021 SP5.1 will be available soon containing the resolution to this issue. Users with SOLIDWORKS 2021 SP5 already installed can apply a hotfix to resolve the issue. The hotfix is available via SOLIDWORKS Knowledge Base Solution S-079499.

 

Společnost SolidWorks uvolnila servicepack SP5 pro SOLIDWORKS 2021. Uživatelé s aktivní předplacenou údržbou si mohou servicepack stáhnout na Zákaznickém portále SOLIDWORKS.

Můžete si také stáhnout Manažera instalací SOLIDWORKS, který vás následně provede upgradem. S jeho pomocí lze také stáhnout kompletní sadu instalačních dat pro danou verzi a servicepack SOLIDWORKS:

  • Manažer instalací SOLIDWORKS 2021 SP5.0 (64-bitová verze)


Dále je k dispozici:

S čím Vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.