Byl uvolněn SP4 pro SOLIDWORKS 2021

15.06.2021

Aktualizace (17.6.2021): V SOLIDWORKS 2021 SP4 byla objevena chyba související s vyhledáváních chybějících referencí při otevírání sestav a výkresů. Z toho důvodu již není SP4 k dispozici s tím, že v nejbližších dnech bude vydán SP4.1. Více viz původní zpráva ze společnosti SOLIDWORKS:

We have identified an issue browsing for missing file references when opening Drawings or Assemblies using the newly released SOLIDWORKS 2021 SP4. We are removing SOLIDWORKS 2021 SP4 until this issue is addressed. Our Development team is actively working on this and SOLIDWORKS 2021 SP4.1 will be available soon containing the resolution to this issue. Users with SOLIDWORKS 2021 SP4 already installed will need to open missing referenced files manually in their own window if affected by this issue.

 

Společnost SOLIDWORKS uvolnila servicepack SP4 pro SOLIDWORKS 2021. Uživatelé s aktivní předplacenou údržbou si mohou servicepack stáhnout na Zákaznickém portále SOLIDWORKS.

Můžete si také stáhnout Manažera instalací SOLIDWORKS, který vás následně provede upgradem. S jeho pomocí lze také stáhnout kompletní sadu instalačních dat pro danou verzi a servicepack SOLIDWORKS:

  • Manažer instalací SOLIDWORKS 2021 SP4.0 (64-bitová verze)


Dále je k dispozici:

S čím Vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.