Novinky v licencování SOLIDWORKS a přínosy pro rozvoj firem

Novinky v licencování SOLIDWORKS a přínosy pro rozvoj firem
10.05.2023

Společnost na své cestě digitální transformací postupuje mnohem rychleji, než se očekávalo. Firmy k tomu motivuje úsilí o větší konkurenceschopnost, produktivitu a inovativnost, ale také zájem zefektivnit klíčové procesy a posílit bezpečnost svých dat. Dodavatelé podpůrných systémů se proto snaží přinášet taková řešení, která firmám pomohou zajistit lepší flexibilitu, kontinuitu podnikání, ziskovost a škálovatelnost. Z diskusí s vámi, našimi uživateli, víme, že od našich produktů očekáváte nejen soulad s moderními trendy, ale navíc požadujete takové řešení, jež bude vždy o krok napřed jak po technické, tak i po licenční stránce.

Abychom spolu s Dassault Systèmes vyhověli všem potřebám našich uživatelů, rozšiřuje Dassault Systèmes každou licenci CAD SOLIDWORKS o propojení s cloudem. Tento krok zajistí, že již nebude nutné zdržovat se poblíž svého pracovního počítače a firemní sítě, abyste se dostali ke svým datům.

Zapojením do cloudu získáte nové možnosti globálního propojení procesů a aplikací, odolnou a aktuální infrastrukturu, větší flexibilitu, bezpečnost a rychlost aktualizací.

Rok 2023 je pro nás a pro řešení SOLIDWORKS revoluční. Dovolte nám tedy představit kroky, u kterých věříme, že povedou k vaší větší spokojenosti a konkurenceschopnosti.

 

Od 11. dubna 2023 bylo zavedeno automatické obnovování termínovaných produktů a předplatných pro trvalé licence. Tato změna usnadní proces prodlužování licencí. Ze strany SolidVisionu budeme ověřovat, zda-li máte zájem o automatické obnovování.

Dále nebude možné zakoupit trvalé licence bez údržby, což znamená, že pro každou trvalou licenci bude nutné přidat předplatné na rok nebo na násobek roku.

SOLIDWORKS je nadále k dispozici v modelech trvalých i termínovaných licencí. Flexibilní přístup vám umožňuje vybrat si nejpohodlnější licenční model, včetně hybridního. Je tedy jen na vás, jaký licenční model si zvolíte.

Také se mění název SOLIDWORKS ID na 3DEXPERIENCE ID, které bude sloužit pro přístup ke zdrojům Dassault Systèmes, včetně stahování aktualizací, školení, znalostní báze nebo podpoře 3DS.

 

Od 1. července 2023 budou všechny nové trvalé licence desktopového portfolia vyžadovat dvouleté předplacené údržby. Pokud se po dvou letech rozhodnete neprodloužit si předplatné, bude vaše desktop licence nadále trvalá; nebudete však již mít přístup ke cloudovým službám, aktualizacím verzí a podpoře. Dvouleté předplacené údržby budou vyžadovány i pro obnovení propadlých licencí.

 

U nových trvalých a termínovaných licencí produktů SOLIDWORKS Desktop CAD, nikoli však zbytku desktopového portfolia (PDM, Simulation, Composer atd.), dojde za mírný poplatek zahrnutý do předplacených ročních údržeb k propojení s cloudovým řešením. Získáte tak nové nástroje pro správu vašich dat. S nastavením nových funkcionalit vám pomůžeme v několika snadných krocích. Pro lepší představu o využití a přínosech propojení SOLIDWORKS a cloudu se můžete podívat na videoukázku na adrese: https://youtu.be/-V08ThPZVOc.

Rozšířené možnosti vám také umožní bezplatně pozvat každého ke spolupráci v cloudu, včetně prohlížení a označování 3D projektů. Funkčnost je podobná eDrawings, ale bez nutnosti cokoliv instalovat, s možností pracovat na jakémkoli zařízení a operačním systému.

 

Vždy se nám společně s vámi podařilo zvolit pro vás to nejlepší, co naše řešení nabízí. Budeme rádi, když se na nás opět s důvěrou obrátíte. Rádi se s Vámi sejdeme a vysvětlíme, co vše se u nás mění, o co se naše portfolio rozšiřuje a čím vám to může být prospěšné.

 

Související články

S čím Vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.