Programátor postprocesorů (Brno)

Co bude tvoje náplň práce?

  • Tvorba a úpravy postprocesorů na CNC stroje pro software SolidCAM
  • Návrh vhodného technického řešení pro uživatele a zákazníky
  • Zajišťování technické podpory při nasazení software u zákazníků
  • Školení a podpora zákazníkům pro zajištění efektivního používání software

Co od tebe očekáváme my?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe obor strojírenství)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe
  • Alespoň středně pokročilá orientace v některém z programovacích jazyků (C++, C#, Visual Basic, Pascal, Delphi, Java)
  • ŘP sk. B - většinou jednodenní služební cesty (aktivní řidič)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Znalost problematiky některého 3D CAD/CAM systému a CNC programování výhodou
  • Uvítáme schopnost stále se rozvíjet a určit se nové věci, protože co neumíš, rádi tě naučíme
  • Znalost CNC řídících systémů výhodou (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc...)

Co můžeme nabídnout tobě?

  • Dlouhodobý a stabilní pracovní poměr v rozvíjející se společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a vzájemně se podporující tým
  • Setkávání se zajímavými společnostmi a odborníky z mnoha oborů
  • Pestrá pracovní náplň - každý den přináší novou výzvu a odborný růst
  • Práci se špičkovými CAD/CAM systémy
  • Přístup k nejvyšším úrovním aplikací systému SOLIDWORKS a SolidCAM

  • Individuální a motivující platové ohodnocení

  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely

  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

  • MultiSport kartu

  • Dovolená 23 dní + dovolená navíc za odpracované roky

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní a teambuildingové akce

  • Podporu dalšího vzdělávání

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Možnost občasné práce z domova

  • Dárek k významnému výročí
  • Tankovací karta se zvýhodněným tarifem i pro soukromé auto

  • Dobrou dopravní dostupnost a parkování zdarma

Tato práce mne zajímá

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, Brno

Budujte s námi naši vizi

Jsme SolidVision. Máme dlouholetou historii a více než 70 spokojených zaměstnanců. Přijďte se k nám podívat!

více o nás

S čím Vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.