CAD/CAM specialista (Brno)

Tvoje náplň práce:

  • Školení a prezentace CAD/CAM programů – hlavní náplň
  • Zpracování projektů s ohledem na požadavky zájemců o CAD/CAM software
  • Návrh vhodného technického řešení pro uživatele a zákazníky
  • Podpora zákazníkům pro zajištění efektivního používání software
  • Tvorba příruček a školicích plánů

Uvítáme, když nám nabídneš:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Dobré komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat ke klientům – většinou jednodenní služební cesty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientace v některém 3D CAD/CAM systému, programování a obsluha CNC strojů je výhodou
  • Zapálení pro věc, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme:

  • Dlouhodobý a stabilní pracovní poměr v rostoucí společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a vzájemně se podporující tým
  • Setkávání se zajímavými společnostmi a projekty z mnoha oborů
  • Pestrá pracovní náplň – každý den přináší novou výzvu a odborný růst
  • Práci se špičkovými systémy v oboru konstrukce a vývoje
  • Přístup k nejvyšším úrovním aplikací systému SOLIDWORKS, SolidCAM a 3DEXPERIENCE
  • Stabilní finanční ohodnocení
  • Bonusy za odvedenou práci a dle výsledků společnosti
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 23 dní + dovolená navíc za odpracované roky
  • Možnost občasného Home Office
  • Občerstvení na pracovišti, k dispozici i kuchyňka
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na výuku AJ
  • Tankovací karty se zvýhodněným tarifem i pro soukromá vozidla
  • Dárek při významných výročích
  • Náborový příspěvek na získání nového zaměstnance
  • Možnost bezpečného odložení kola
  • Vlastní parkoviště
  • Možnost dalšího vzdělávání
Tato práce mne zajímá

SolidVision, s.r.o.
Josefy Faimonové 11a, Brno

Budujte s námi naši vizi

Jsme SolidVision. Máme dlouholetou historii a více než 70 spokojených zaměstnanců. Přijďte se k nám podívat!

více o nás

S čím Vám můžeme pomoci?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.