Školení zjednodušuje a zrychluje proces nasazení softwaru SOLIDWORKS do společnosti. Uživatelé začnou rychle využívat jeho funkce pro svou práci namísto toho, aby plýtvali časem při studiu návodů a sami hledali cesty, jak nástroj efektivně používat. Pro zkušené uživatele přináší školení především zvýšení efektivity práce a rozšíření přehledu o možnostech nástroje, které mají k dispozici. Mohou tak dokončit svou práci rychleji a pohodlněji, či vytvořit výstupy, které před školením vytvářeli mnohem nákladnější cestou.

Více

SIMULATION STANDARD

Pro uživatele, kteří potřebují simulovat mechanické zatížení součástí a analyzovat důsledky zatížení na tvar a namáhání součástí.

SIMULATION STANDARD

SOLIDWORKS ELECTRICAL 2D

Pro uživatele, kteří potřebují navrhovat elektrické, pneumatické a hydraulické obvody, vytvářet schémata a generovat z nich soupisy materiálu.

SOLIDWORKS ELECTRICAL 2D

SOLIDWORKS INSPECTION

Pro uživatele, kteří potřebují vytvářet kontrolní plány z výkresů pro řízení jakosti. Tvorba indexovaného výkresu a tabulky kontrolovaných vlastností.

SOLIDWORKS INSPECTION

SOLIDWORKS VISUALIZE STANDARD

Pro uživatele, kteří potřebují vytvářet z 3D modelů prezentační obrázky ve fotorealistické podobě.

SOLIDWORKS VISUALIZE STANDARD

Základní školení SOLIDWORKS

Pro uživatele, kteří začínají pracovat se SOLIDWORKS nebo přecházejí z jiného CAD nástroje.

Základní školení SOLIDWORKS

Individuální školení

Školení pro uživatele, kteří mají specifické požadavky na obsah školení. V ideálním případě mají předem připravený seznam témat a oblastí, které chtějí na školení probrat.

Individuální školení

Plechové díly

Pro uživatele, kteří potřebují vytvářet modely a výkresy ohýbaných dílů a jejich rozvinů.

Plechové díly

SIMULATION PROFESSIONAL

Pro uživatele, kteří potřebují simulovat zatížení součástí a analyzovat důsledky zatížení na tvar a namáhání součástí.

SIMULATION PROFESSIONAL

Svařované konstrukce

Pro uživatele, kteří potřebují vytvářet modely a výkresy konstrukcí z profilů.

Svařované konstrukce

Pokročilé modelovací postupy

Pro uživatele, kteří potřebují zvýšit efektivitu své práce při tvorbě a editaci jednoduchých i složitých dílů.

Pokročilé modelovací postupy

DraftSight

Tento kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí pracovat, nebo už pracují v softwaru DraftSight. Určení kurzu je obecné napříč profesemi. Postupy práce jsou stejné pro pracovníky ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice i jiných oborech.

DraftSight

KDE PROBÍHAJÍ ŠKOLENÍ?

Prezenční školení probíhají v učebnách našich kanceláří. Díky tomu mají účastníci školení zajištěné pracoviště s licencí programu, který se bude školit. Velkou projekční plochu, na kterou dobře vidí v průběhu školení. A především klid na soustředěnou výuku, kdy nehrozí, že je budou rušit běžné provozní situace ve firmě. Školení v prostorách zákazníka je možné po domluvě s obchodním zástupcem. Cenové podmínky se mohou lišit od obvyklé ceny školení dle konkrétní situace.

 

JE MOŽNÉ ŠKOLENÍ ONLINE?

Školení mohou probíhat podle domluvy online. V takovém případě účastníci pracují na svých počítačích a vidí sdílenou obrazovku lektora přes video konferenční hovor. Na počítačích účastníků používáme aplikaci pro technickou podporu, díky které lektor vidí obsah obrazovky a může v případě potřeby uživatelům pomoci při ovládání programu.

 

CO JE POTŘEBA PRO ONLINE ŠKOLENÍ?

Ještě před školením je zapotřebí zajistit a ověřit funkčnost školené aplikace. Pro školení samotné je nutné především kvalitní připojení k internetu a vybavení pro video konference. Vhodná jsou sluchátka s mikrofonem, aby uživatel dobře slyšel a byl slyšet. Pro samotné školení jsou výhodou dva monitory. Jeden pro zobrazení obrazu od školitele a druhý pro práci ve školeném nástroji. Kamera není zapotřebí.

 

KDO VEDE ŠKOLENÍ?

Všechna školení vedou zkušení lektoři, kteří dobře ovládají nástroje, které školí. Pro řadu školení mají certifikace potvrzující jejich znalosti v dané oblasti.

 

JAK PROBÍHAJÍ ŠKOLENÍ?

Průběh školení je stanoven lektorem. Obvykle je školení vedeno tak, že lektor nejprve vysvětlí postup práce a následně společně s účastníky provádí připravené úlohy. Uživatelé mohou v průběhu školení klást dotazy týkající se probírané oblasti. Lektor dle časových možností pomáhá při ovládání aplikace a zodpovídá dotazy. Většina školení je vedena na předem připravených modelech, ale je možné po domluvě s lektorem použít i data uživatelů.

 

KOLIK LIDÍ SE MŮŽE ZÚČASTNIT ŠKOLENÍ?

Snažíme se, aby lektor mohl mít individuální přístup ke všem účastníkům školení a zároveň zajistit tempo výuky. Proto je většina školení i učeben koncipována pro maximálně 4–6 osob. Při školení více osob hrozí, že lektor nebude mít dostatek času pro jednotlivé účastníky. Pokud je potřeba školit více osob, je nutné předem takovou situaci domluvit s obchodním zástupcem a najít vhodné řešení pro danou situaci.

 

JSOU KE ŠKOLENÍ NĚJAKÉ PODKLADY?

Pro část školení jsou připravené příručky, které uživatelé dostanou na začátku školení. Je možné si do nich psát své poznámky a ponechat si je i po školení. Některá školení jsou vedena podle učebnic vydávaných společností Dassault Systèmes Solidworks Corporation. Tyto učebnice je možné si zakoupit nezávisle na absolvovaném školení.

  • Prezentace
  • Nabídka
  • Zkušební verze
  • Školení
  • Podpora
  • Konzultace
Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.