Smap3D

Systém pro návrh potrubí Smap3D je integrované softwarové řešení, které zvýší vaši výkonnost v oblasti návrhu zařízení a inženýrství a zároveň vám pomůže zavést optimální procesní řetězec v návrhu zařízení.

smap 3d

Z 2D schématu na 3D model a na izometrický výkres

S jedním specializovaným programem pro každý krok procesu (Smap3D P & ID, Smap3D Potrubí a Smap3D izometrický výkres) může být požadovaná řešení přizpůsobeno na míru individuálním požadavkům. Při důsledném zavedení všech částí řešení pro návrh zařízení Smap3D zajistí automatické „programové propojení" hladký převod beze ztrát (tj. žádný export / import) dostupných informací a údajů z jednoho kroku procesu do dalšího.

Pohodlné a procesně spolehlivé plánování pomocí potrubních tříd

Klíčovým rysem Smap3D je použití potrubních tříd v plánování a výstavbě zařízení a potrubních systémů. S tímto rozdělením trubek je kompatibilita komponent (armatury, ventily, atd.) jednoznačně definována v souladu s konkrétním zařízením nebo projektovou specifikací a jsou tak zajištěny potřebné vlastnosti potrubních systémů (průměr, materiál, atd.). Tato centrální definice zabrání uživatelským chybám a šetří čas při každém použití, čímž se dosáhne vysoké spolehlivosti procesu a produktivity.

Výhody použití programu Smap3D

  • Zvýšená výkonnost díky úplnému balíčku řešení pro celý řetězec procesů
  • Odstraňuje napětí a nákladná překvapení na staveništích
  • Časová úspora bez manuálních úprav
  • Zvýšená výkonnost díky integrovanému pracovnímu toku mezi jednotlivými procesními kroky
  • Omezení chyb díky inteligentnímu pracovnímu toku v jednotlivých procesních krocích
  • Žádná ztráta znalostí v rámci společnosti

";