Školení DraftSight (Brno)

Cílem tohoto školení je získat znalosti, které Vám pomohou optimalizovat postupy a používané metody. Zjednodušíte tak tvorbu 2D dokumentace, úpravu schémat, či tvorbu různých layoutů. Osvojíte si možnosti a způsoby kreslení a úpravy objektů. Zjistíte typy pro nastavení software vhodné pro rychlou a přesnou práci. Naučíte se, jak si program přizpůsobit, aby se Vám s ním trvale dobře pracovalo a abyste si urychlili řadu činností (šablony, hladiny, styly, formáty, razítka, bloky…). Ukážeme si možnosti podpůrného uživatelského fóra a nabídku technické pomoci od naší společnosti. Zaměříme se také na změny, které DraftSight přináší v nové verzi 2019, ať už po stránce nových licencí, jejich obsahu a použití nejzásadnějších funkcí. To vše pod vedením zkušeného technika s mnohaletou praxí v této oblasti.

Školení je určeno pro začátečníky i pokročilé uživatele. Probíhá praktickou formou v prostředí DraftSight s využitím mnoha cvičných příkladů, přičemž každý účastník školení má k dispozici počítač.

Školení trvá 1 den a koná se v našich vlastních školicích místnostech v Brně od 8 do 16 hodin.

Termíny

Datum konání akce. U vícedenních akcí (např. základní školení) jsou uvedena všechna data, kdy akce probíhá.

Pátek17. 1. 2020
Cena

Cena je uvedena za osobu a den.

3 500 Kč(4 235 Kč s DPH)
Počet účastníků

Z organizačních důvodů zadejte nejen počet účastníků, ale i jejich jména a základní kontaktní údaje. Uveďte počet všech účastníků - včetně objednávající osoby, bude-li se tato akce také účastnit.

(volných míst: 4)
JménoPříjmeníTelefonE-mail

";