Pracovní stanice

Stabilita a výkon každého softwarového produktu samozřejmě závisí na vhodně zvoleném hardware. Pracovní stanice nabízíme jak samostatně, tak i jako součást komplexní dodávky. Doporučujeme vždy používat jen testovaný a certifikovaný hardware a pracovní stanice. 

Hlavním aspektem výkonu a neodmyslitelnou součástí každé pracovní stanice je procesor (CPU). Procesor má největší a zcela zásadní vliv na celkový výkon 3D CAD systémů, jeho rozhodujícími parametry jsou architektura, Dell Precision T3500frekvence a samozřejmě také počet jader. 

Grafická karta je součást, která zajišťuje 3D aplikaci stabilitu, vysoký výkon a podporu všech funkcí. Grafické karty jsou pro 3D CAD/CAM systémy stěžejní součástí hardwarového vybavení, proto doporučujeme vždy používat profesionální karty s certifikovanými ovladači od společností NVIDIA a ATI. Nedoporučujeme používat herní a integrované grafické karty.

Další součástí hardware, která má významný vliv na stabilitu systému, je operační paměť (RAM). Operační paměť má mnoho důležitých parametrů jako například časování nebo frekvence, avšak rozhodujícím parametrem je její kapacita.

U pracovních stanic je vždy důležitá jejich celková kvalita, kompatibilita jednotlivých součástí, chlazení a také technická podpora od výrobce. Toto splňují a mohou nabídnout pouze testované nebo certifikované pracovní stanice.

Optimální životní cyklus pracovní stanice by neměl být delší než dva roky.

Naše nabídka

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s následujícími renomovanými výrobci pracovních stanic:

  • AT Computers - český výrobce pracovních stanic Triline Integra
  • Dell - notebooky, pracovní stanice
  • HP - notebooky, pracovní stanice

Vybrané testované či certifikované pracovní stanice si můžete koupit v našem internetovém obchodě.


";