Obchodník pro oblast 3D skenování

Společnost SolidVision s.r.o., autorizovaný distributor a největší dodavatel řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice, hledá zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru.

Náplň práce:

  • osobní jednání se stávajícími i novými zákazníky
  • zjišťování potřeb stávajících i potenciálních zákazníků
  • aktivní oslovování nových klientů
  • obchodní prezentace celého portfolia produktů 3D skenování, cílené produktové nabídky
  • vypracování cenových nabídek, sledování zakázek a platební morálky zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou), ideálně zkombinované s obchodními zkušenostmi
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat ke klientům
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • přátelskou a vstřícnou pracovní atmosféru
  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • podporu dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (mobil, notebook, stravenky, dovolená navíc, 13. plat, možnost homeoffice, firemní akce)
  • individuální a motivující finanční ohodnocení podle dosažených výsledků

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis na níže uvedenou adresu:

Solidcon, s.r.o
Josefy Faimonové 11a
628 00 Brno
Kontaktní osoba: Petra Kopetková
mobil: 734 156 447
e-mail: kariera@solidvision.cz