Novinky

JETSURFUJTE SE SOLIDWORKS [06.09.2017]

 

Srdečně vás zveme na 59. mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná ve dnech 9. až 13. října 2017 na brněnském výstavišti.

Najdete nás v pavilonu P na stánku 5 a v pavilonu Z na stáncích 2 a 3, kde vám představíme aktuální informace z oblasti 3D CAD/CAM systémů, 3D skenování, vývoje a výroby CNC frézek.

Připravili jsme pro vás dvě soutěže. První soutěž o volné vstupenky na MSV začíná v týdnu od 4. 9. 2017. Druhá soutěž JETSURFUJTE SE SOLIDWORKS bude probíhat přímo na veletrhu v pavilonu P stánku 5. Hlavní cenou je dvouhodinový kurz jízdy na motorovém JETSURFU.

jet surf

VSTUPENKY NA MSV 2017

Máte dvě možnosti, jak získat zdarma vstupenku na MSV: 

  1. Vyplňte kontaktní formulář a odpovězte na soutěžní otázku. Každý týden vylosujeme 10 výherců.
  2. Zhlédněte jeden z pěti webinářů SOLIDWORKS z archivu webinářů vysílaných v roce 2017 (před zhlédnutím je vyžadována registrace). Z registrovaných vylosujeme dvacet výherců, kteří obdrží volnou vstupenku. Seznam pro losování se uzavře 4. 10. 2017.

Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, jména výherců budou průběžně zveřejňována na facebookovém profilu SolidVision.

msv 2017

Na MSV vám představíme:

  • SOLIDWORKS 2018 - nejnovější verzi včetně ukázek vylepšených funkcí
  • Plně integrovaná řešení CAM v SOLIDWORKS – CAMWorks a SolidCAM
  • 3D skenování - 3D skenery, technologie a proces reverzního inženýrství a kontroly
  • Vybavení CNC učeben - vývoj a výrobu CNC frézek nejen pro školy

Součástí expozice na stánku SolidVision bude kolaborativní univerzální robot, s velmi širokým využitím od výrobce Universal Robots.

 


";