Obchodník 3D tiskáren (Brno, Hradec Králové, Praha, Zlín)

Zastupujeme americkou společnost Markforged, která nabízí unikátní technologii pro kompozitní a kovový 3D tisk.

Koho hledáme?

 • Parťáka, který nám pomůže postavit business na nohy.

 • Část týmu již máme a nyní potřebujeme Tebe, abys nám pomohl 3D tiskárny nabízet a prodávat do partnerských společností.

   

Čím se zabýváme:

Nejsme startup, jsme nově vznikající oddělení v naší společnosti, zaměřené na 3D tisk. Máme podporu a silné zázemí. 

Přijď k nám. Budeš pracovat v prostředí se spoustou zajímavých technologií, se kterými se můžeš naučit. CAD/CAM softwary, CNC stroje, kovo 3D tisk, speciální 3D tiskové technologie, včetně klasického FFF, 3D skenery, CMM, automatizované měřící pracoviště. To vše na jednom místě.

   

Nejsme pouze showroom, jsme v prostorách naší výrobní společnosti, kam rozhodně tyto technologie patří.

 

 

 Co ti nabízíme?

 • Poznat nejnovější a nejmodernější technologie.

 • Naučit se s nimi.
 • Velkou pozoronost v začátcích naší spolupráce.

 • Uvítací posezení.

 • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje.

 • Flexibilní pracovní dobu.

 • A spoustu dalších klasických firemních benefitů, které není třeba zmiňovat. 

 

Tvůj plat?

35 000,- Kč – pro rozjezd. Je třeba mít na paměti, že teprve začínáme, ale jestli společně uspějeme, platové ohodnocení bude jistě štědřejší.

 

S kým budeš spolupracovat?

Náš tým je parta lidí, která má ráda nové technologie a hledá optimální uplatnění.
Zkrátka se snažíme a byli bychom rádi, kdyby se nám povedlo najít správná uplatnění pro naše technologie, abychom novému partnerovi pomohli s podnikáním, úsporou času/peněz, zjednodušení výroby, snížení logistických procesů, a tím se i zasadili o lepší životní prostředí.
Mimo jiné máme rádi sporty, někteří z nás jsou i umělecké duše, a rádi si zajdeme zablbnout na motokáry, laser game, bowling a další, nebo jen tak posedíme na grilovačce.

 Filip

Vedu oddělení výroby a vývoje CNC strojů a pomáhám s rozjezdem nově vzniklého oddělení 3D tisku. Rád si zajdu na tenis, fotbal, v zimě hokej a snowboard. Sport mě zkrátka provází od dětství.

 

Vašek

Zastanu všechnu práci svého produktu CNC stroje, počínaje obchodem, výrobou, marketingem a pomohu i s vývojem. Nic mi není cizí, slovo nemožné je pro mne výzvou. Jsem instruktor snowboardingu, rád jezdím s přáteli na kole a nejvíce času trávím s rodinou na zahradě.

Honza

Ahoj, tak já pracuji zejména na CMM stroji v naši „laborce“. Že nevíš co to je a o co jde? No tak nejlepší je to osobně zjistit. A co víc? Vysvětlím ti tuto super technologii a budu ti nápomocen i v jiných oblastech. Jinak mám rád hudbu, přírodu, jídlo, sladkosti, lodě a plno věcí, o kterých pokecáme.
Tak se těším.
PS: jsem lidumil :D

Vláďa

Ahoj, já jsem Vláďa. Ve společnosti SolidVision jsem již pět let a stále se učím a dozvídám nové věci. V oboru aditivních technologií se totiž stále děje něco nového. Mé dveře … které tu vlastně ani nejsou … jsou stále otevřené, takže můžeš kdykoliv přijít.

Pokud máš nadšení pro nové technologie, odvahu vystupovat na veřejnosti a chuť se učit, tak ostatní už doladíme (kluk, holka, výška, věk, … to nehraje roli).

Už se těšíme na spolupráci s Tebou.