KOMPETENČNÍ CENTRUM

 Proč Kompetenční centrum?

SolidVision nabízí široké a ucelené portfolio v oblasti 3D technologii.

Jako největší autorizovaný dodavatel 3D softwaru SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice pomáhá vytvářet lepší výrobky, poskytuje certifikovaná školení a špičkovou technickou podporu.

A to vše díky širokému technickému a obchodnímu zázemí, samozřejmostí dodávek jsou špičkové předprodejní i poprodejní služby. Další významnou součástí jsou služby v oblasti 3D skenování, kontroly a 3D tisku, vývoj a výroba CNC frézek.

SolidVision má tedy všechny kompetence, aby předváděla, pomohla, ukazovala optimální řešení atd. v procesu výroby.

Hlavním cílem Kompetenčního centra je ukázat využití 3D technologií v praxi, tzn. reálně předvést proces od návrhu digitálního modelu po výrobek, a to buď tradičním způsobem zpracovaným na frézce, 3D tiskem nebo kombinací obojího. Zákazník tak má možnost vyhodnotit, která volba řešení bude pro něj nejvhodnější.

Co v centru můžete vidět?

V Kompetenčním centru můžete vidět obráběcí CNC centrum EDU, robotické skenovací pracoviště a ucelenou technologii 3D tisku. 3D tisk je zastoupen značkou Markforged, je zde kompletní sestava Metal X pro tisk z kovů včetně čisticí stanice a sintrovací pece a Mark TWO – nejdostupnější tiskárna kompozitních dílů. 

    

Zajímá mě Šipka
X

Poptávkový formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění podmínek.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Žádost o vyzkoušení produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.

Mám zájem o pozici

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Podrobné znění najdete zde.