3D myši

3dx 3d mys 3dconnexionSpolečnost 3Dconnexion je výrobcem unikátních 3D vstupních zařízení. S pomocí těchto 3D myší můžete pracovat oběma rukama a tak být rychlejší a úspornější. Vstupní zařízení od 3Dconnexion jsou určená pro celou řadu aplikací včetně SolidWorks.

3D myši přináší převratné změny ve způsobu práce s 3D aplikacemi. Je to jako byste operace typu posouvání, zoomování a otáčení modelu prováděli vlastní rukou. Není nutné neustále klikat pro zobrazení a pak pro výběr požadované funkce. Přepínání mezi navigací a ovládáním zdržuje a ruší plynulost myšlenkových pochodů. Výhodnější způsob je mít v jedné ruce standardní myš a ve druhé 3D vstupní zařízení. Díky této symbióze můžete proces navigování i ovládání provádět současně. Tohoto komfortu při ovládání nikdy nebudete schopni dosáhnout s klasickou myší a klávesnicí. Nezáleží na tom, jestli pracujete na složité sestavě modelů, oslňujícím designu nebo vizualizaci, s 3D myší můžete volně nakládat se svou představivostí.    

Součástí každého 3Dconnexion 3D zařízení je ovládací klobouček. Vyvíjením různého tlaku a zkrutu na něj pohybujete modelovanou součástí. Zařízení zpracovává tyto pohyby: kyvný pohyb od sebe/k sobě simuluje zoom, kyvný pohyb do stran znamená posuv doleva/doprava, stisknutí či vytažení způsobí posuv nahoru/dolů a otáčení a naklánění způsobuje rotaci. 

Navigace modelu pomocí pohyblivého kloboučku.

Výhody 3D vstupních zařízení

  • Zvýšení produktivity práce - průměrná časová úspora je 21%
  • Zvýšení komfortu - snížení pohybů myší a klikání o 50%, menší zatížení ruky, kterou držíte myš
  • Zvýšení výkonu při návrhování - ať už pracujete na nákresu součásti nebo kompletním 3D modelu, ve všech částech vašeho projektu vám schopnosti 3D myší pomohou včas odhalit všechny nedostatky
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Přiřazení nejpoužívanějších funkcí k programovatelným tlačítkům
  • Nastavení bodu nebo osy rotace jediným klepnutím

Produkty

Naše nabídka

Nabízíme možnost vyzkoušení 3D myší, v případě zájmu nás bez obav kontaktujte. Více informací o jednotlivých produktech 3Dconnexion s možností jejich zakoupení naleznete v našem internetovém obchodě.


";